Shure CVG12DRS-B/C 12" Gooseneck Microphones
Available from 2 sellers
Shop this product
AVLgear.com
Buy
AVC Photo Store & School
Buy
Similar products
google
ECS XLR Gooseneck Mic Desktop Base
.95
bhphotovideo
Shure CVG18DRS-B/C 18" Gooseneck Microphones
etsy
google
Sennheiser MAT 153 + MEG14-40-L-II Gooseneck Microphone Set
Yamaha RM-WGS Wireless 6-Inch Gooseneck Tabletop Microphone
CAD Audio U15GN USB Gooseneck Microphone
.99
WordSentry Professional 11 inch Gooseneck 3.5 mm Conference Uni-Directional Cardioid Microphone
AKG GN30E Gooseneck
Eastwind Audio TXF-BASE Tabletop and Podium Base for TX-FLEX Mini Gooseneck Microphone (Black)
Avlex PS518 Gooseneck Microphone Base With Push-To-Talk
Shure CVG12DRS-B/C 12" Gooseneck Microphones by Shure | Reco