15N20/1095 Damascus Making Kit by Etsy - Seller | Reco
Browse more products
Etsy - Seller
15N20/1095 Damascus Making Kit
5
Available from 1 sellers
Shop this product
Etsy - Seller
Buy
Seen on
Similar products
lowes
.99
onlinemetals
.120" x 1.5" Carbon Steel Rectangle Bar 1084
google
1084 Knife-Making Blade Steel
google
.99
1084 Hi-Carbon Steel
.95
15N20
.15
Jantz Supply 15N20 2% Nickel Damascus Steel
.49
.120" x 2.0" Carbon Steel Rectangle Bar 15N20
15N20 2% Nickel High Carbon steel for Damascus Fillet Knives Flat Stock
15N20 Bar Stock Steel 1/8" (.125) Thickness - See Length Note
.16
15N20/1095 Damascus Making Kit
Uxcell 15n20 Steel for Knife Making Steel
15n20 Steel Flat Bar 12"x1.5"x1/16", 2 Pcs, Knife Making & Forging
Cold Finished C1018 Flat Bar
.40
Carbon Steel Flat Bar: A36, 0.25 in Thick, 1 1/2 in x 5 ft Nominal Size (WxL), Hot Rolled, Mill Model: HF/2501500-60
15N20 Steel Flat Bar, 5 Pcs 12" x 1 1/2" x 1/16" Knife Making Steel Iron Stoc...